• Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Distribuce energie

Kompletní systém od jednoho výrobce: Rozvaděčové systémy, modulové přístroje a elektroměrové rozvaděče. Potřebujete skříňový rozvaděč, minirozvodnici, elektroměrový rozvaděč, jističe, chrániče, stykače či snad výkonový jistič? Se systémem Hager vyřešíte jakoukoliv elektroinstalaci do 630 A.

Stavebnicové díly pro elektroměrové systémy, univers Z

Popis
 
Systém univers Z je určen pro montáž a kompletaci elektroměrových rozvaděčů. Tvoří jej stavebnice, jejímž základem je 25 typů skříní a 20 typů předmontovaných polí. Vhodnou volbou skříně, předmontovaných polí a dalších součástí z příslušenství lze sestavit libovolný rozvaděč a sestavu tak
přizpůsobit individuálním požadavkům rozvodného podniku.

Malé rozvodnice

U nás si vždy vyberete některou z rozvodnic! Volta, malá rozvodnice s širokým využitím, poskytuje dostatečný prostor pro kabeláž s možností montáže na i pod omítku. Se širokou PE/N svorkovnicí splňuje veškeré požadavky na kvalitní montáž, samozřejmostí je možnost rozšíření o svorkovnici pro obvody s chráničem. Pro rozvodnici jsme vyvinuli nový typ úchytu do dutých příček, který umožňuje zkrátit čas montáže na minimum. Přesvědčte se sami, vyzkoušejte naši nejlepší rozvodnici volta.
 
Vývodky vector
Díky vysokému stupni krytí a robustní konstrukci, rozšiřují vývodky možnosti použití rozvaděče a zaručují jeho bezpečný provoz za jakýchkoliv podmínek.


 

Rozvaděče pro multimediální rozvody

Budoucnost nepatří jen inteligentnímu řízení budov, ale také multifunkčnímu využití médií. Obrovskou výhodou je možnost mít přístup k TV, internetu, telekomunikačním službám, digitálním fotografiím, online video půjčovně, MP3 souborům, internetovému rádiu, IP telefonu nebo video telefonu ze všech místností. Seznam technických možností je nekonečně dlouhý. Přesto již dnes můžete začít: ve Vašem rozvaděči. Multimediální kompletní pole od firmy Hager Vám nabízí možnost umístit vedle Vaší silové elektroinstalace veškerá datová připojení a multimediální komponenty podle Vámi zvoleného pořadí tak, že budou vždy snadno přístupné. To je nasnadě, protože připojení telekomunikačních společností leží skutečně v bezprostřední blízkosti silového rozvodu. Vaše rozvaděčová skříň se tak stane multimediální centrálou, kde může být umístěna veškerá technika budoucnosti.

Modulové rozvaděče FW

Oceloplechové rozvodnice pro zapuštěnou montáž s vestavnou hloubkou 110 mm jsou určeny pro bytovou výstavbu, veřejné budovy a podnikatelské provozovny. Skříně lze jednoduchým způsobem zazdít, nebo je pomocí dodávané montážní sady upevnit do sádrokartonových příček. Dodávány jsou kompletní skříně s lištami pro upevnění přístrojů, přístrojovými kryty a svorkovnicemi PE a N. Součástí rozvodnice je též oceloplechový krycí rámeček s dvířky, s jehož pomocí lze zakrýt též případné nepřesnosti při osazení skříně do stěny. Barva rozvodnic je bílá RAL 9010 a dveře rozvodnice lze vybavit vložkovým zámkem. Nabídková paleta zahrnuje řadu rozměrů s různými počty polí a kapacitou 36 až 288 modulů.

Rozvaděče pro řídící systémy

Elektroměrové systémy

Měřiče spotřeby elektrické energie Hager umožňují přesnou kontrolu elektrické energie u jednotlivých bytů, obvodů elektrického vytápění, elektrických strojů apod. Základní údaje: 1- a 3-fázové provedení; přímé měření 1-fázové do 63A; 3-fázové do 100A; nepřímé měření do 6000A; jednotarifní a dvoutarifní přístroje. Chytré měření je klíčem k energetické inteligenci!

Rozvaděče univers

V naší nabídce se nachází jak rozvaděče na omítku, tak i pro zapuštěnou montáž. Zákazník si může
vybrat nástěnný, případně volně stojící rozvaděč, s kapacitou až 864 modulů nebo s možností instalace
výkonových jističů a přípojnic až do 1600A. To vše za pomoci stavebnicových dílů univers N, které
splňují veškeré požadavky na moderní elektroinstalaci z nichž můžete jednoduše vytvořit hlavní i
podružné rozvaděče. Jeden příklad pro domovní instalace: nový rozvaděč univers FW pro zapuštěnou montáž, s hloubku pouhých 110 mm, poskytuje i přes svůj plochý design dostatek prostoru
pro montáž silových obvodů a současně datových komponentů. Z tak široké produktové řady si vybere opravdu každý.