• Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Systémy pro ukládání vedení

Bezpečně zapojit vedení a poskytnout flexibilní propojovací systém tam, kde je potřeba? S elektroinstalačními systémy od Hageru pořídíte do každé budovy moderní, elektrotechnickou infrastrukturu pro elektrické, datové a komunikační sítě.

Elektroinstalační kanál plastový, tehalit.BRP

Parapetní kanál tehalit.BRP je vyroben v novém, moderním designu. V kombinaci s prověřeným montážním systémem příslušenství tehalit je instalace kanálů ideálním řešením pro elektrické instalace. Ať už v komerčních budovách, provozovnách, laboratořích, výrobnách nebo kancelářích je kanál tehalit.BRP vždy tou správnou volbou pro standardní kabeláž 230 V a současně pro kabeláž datových rozvodů. Parapetní kanál tehalit.BRP se zapuštěným víkem má nejen atraktivní design, ale díky šířce víka 80 mm je vhodný pro použití komerčně dostupných zásuvkových a vypínačových programů. Systém uchycení víka do kanálu umožňuje realizovat kanál pohledově čistého designu. Tvarové díly kompenzují možné nerovnosti stěn a nerovnost 90° rohů až o 7°.

Elektroinstalační kanál plastový, bezhalogenový, tehalit.BRHP

Parapetní kanál tehalit.BRHP je vyroben v novém, moderním designu. V kombinaci s prověřeným montážním systémem příslušenství tehalit je instalace kanálů ideálním řešením pro elektrické instalace. Ať už v komerčních budovách, provozovnách, laboratořích, výrobnách nebo kancelářích je kanál tehalit.BRHP vždy tou správnou volbou pro standardní kabeláž 230 V a současně pro kabeláž datových rozvodů. Parapetní kanál tehalit.BRHP se zapuštěným víkem má nejen atraktivní design, ale díky šířce víka 80 mm je vhodný pro použití komerčně dostupných zásuvkových a vypínačových programů. Systém uchycení víka do kanálu umožňuje realizovat kanál pohledově čistého designu. Tvarové díly kompenzují možné nerovnosti stěn a nerovnost 90° rohů až o 7°.

Elektroinstalační kanál hliníkový, tehalit BRAP

Parapetní kanál tehalit.BRAP je vyroben v novém, moderním designu. V kombinaci s prověřeným montážním systémem příslušenství tehalit je instalace kanálů ideálním řešením pro elektrické instalace. Ať už v komerčních budovách, provozovnách, laboratořích, výrobnách nebo kancelářích je kanál tehalit.BRAP vždy tou správnou volbou pro standardní kabeláž 230 V a současně pro kabeláž datových rozvodů. Parapetní kanál tehalit.BRAP se zapuštěným víkem má nejen atraktivní design, ale díky šířce víka 80 mm je vhodný pro použití komerčně dostupných zásuvkových a vypínačových programů. Systém uchycení víka do kanálu umožňuje realizovat kanál pohledově čistého designu. Tvarové díly kompenzují možné nerovnosti stěn a nerovnost 90° rohů až o 7°.

Elektroinstalační kanál plastový se snímatelným bočním čelem

Plastové parapetní elektroinstalační kanály systém BR netway umožňují vedle ukládání vedení též montáž silnoproudých zásuvek a vypínačů i zásuvek pro sdělovací a telekomunikační techniku do tělesa kanálu. Nová patentovaná technologie zajišťuje vysokou variabilitu tohoto systému a tím zároveň zjednodušuje případné změny v instalaci související s požadavky na vkládání dalších vedení a dodatečnou montáž přístrojů. Systém je doplněn bohatým příslušenstvím pro upevnění kanálů, změnu směru vedení i kabelovými příchytkami a oddělovacími přepážkami pro oddělení různých druhů vedení.

Elektroinstalační kanál plastový, montáž přístrojů na C-profil, tehalit.BR

Parapetní elektroinstalační kanály BR z tvrzeného PVC umožňují vedle ukládání vedení i montáž silnoproudých zásuvek a vypínačů, i zásuvek pro sdělovací a telekomunikační techniku do tělesa kanálu. Systém umožňuje i případné dodatečné vkládání vodičů a dodatečnou montáž přístrojů

Elektroinstalační kanál hliníkový, tehalit BRA

Parapetní elektroinstalační kanály z hliníku představují nejvyšší kvalitu v této oblasti a používají se u náročných aplikací. Zejména v přijímacích saloncích a místnostech reprezentativního charakteru se uplatňují kanály a parapetní obložení z eloxovaného hliníku. Tento exklusivní materiál v designu systému
BRA dodává interiéru nadčasovou estetickou úroveň.

Elektroinstalační kanál oceloplechový, tehalit.BRS

Robustní elektroinstalační kanály z ocelového plechu jsou zvláštním řešením moderních elektrických instalací a vedle mechanické odolnosti splňují i vysoké požadavky na estetickou úroveň. Používají se pro vybavení reprezentačních prostor, ale i prostor kancelářských, zdravotních ordinací, v budovách školství, ale i výrobních halách v oblasti lehkého průmyslu a všude tam, kde je vedle požadavku na vysokou mechanickou odolnost kladen i důraz na estetickou úroveň interiéru.

tehalit.BKIS zapuštěné elektroinstalační kanály pro sádrokartonové příčky, oceloplechové

Příslušenství pro kanálové systémy

Vestavné přístroje pro montáž na C lištu

Dvojzásuvky  Tehalit se vyznačují jednoduchým způsobem upevnění do elektroinstalačních kanálů a snadným připojením přívodních vodičů pomocí konektorů vybavených bezšroubovými svorkami.  Tyto vlastnosti zároveň zjednodušují jejich případnou dodatečnou montáž do již provozovaných rozvodů uložených v parapetních elektroinstalačních kanálech Tehalit.

Vestavné přístroje pro přední montáž

Jednoduchý, rychlý a moderní:
tak jde nejlépe vystihnout systém přístrojů s přímou montáží. Tato sofistikovaná technologie zaručuje nejen co nejrychlejší montáž, ale i jednoduchou změnu umístění prvků pouze ve dvou krocích. Navíc je tato technologie doplněna celou škálou přístrojů pro nejrůznější aplikace,s kterými lze vyřešit jakýkoliv komplikovaný systém. Zaoblené zákryty přístrojů dávají celému systému nadčasový vzhled. Samozřejmostí je i montáž běžných instalačních přístrojů pomocí instalačních krabic.

Decentralizovaná distribuce energie

Protihluková a protipožární ochrana

Elektroinstalační kanály