Registrace můjHager
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Hlídač varné desky a nový design vypínače Berker Q.7 Hager

  • Společnost Hager, do jejíhož portfolia patří také vypínače Berker, představila na letošním veletrhu FOR ARCH zcela nový design vypínače Berker Q.7, který svými impozantními rozměry 95 x 95 mm a na pohled mohutným a robustním provedením rámečku posouvá vypínač směrem k viditelnějšímu prvku v interiéru. Navrch přidává opravdu širokou škálu materiálů, ze kterých mohou architekti a zákazníci rámečky Q.7 vybírat. Jmenujme např. hliník, nerezovou ocel, bílé a černé sklo, břidlici nebo surový beton. Rámečky lze libovolně kombinovat se středovými díly v polární bílé, antracitové nebo stříbrné barvě.


  • Absolutní novinkou na českém trhu, kterou společnost Hager rovněž představil na veletrhu FOR ARCH, je hlídač varné desky. Tento šikovný strážce bezpečnosti v kuchyni automaticky odpojí elektrický sporák nebo varnou desku v případě nebezpečí vzniku požáru. Hrozící požár detekuje tak, že buďto zachytí v prostoru varné desky příliš vysokou teplotu nebo podezřelý pohyb. Hager uvedením této novinky potvrzuje svou pověst průkopníka v oboru. Novinka v podobě hlídače varné desky se stává dalším kamínkem do mozaiky zajištění co možná nejvyšší bezpečnosti v našich domovech.