• Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Rozvodnice univers FW

Budoucnost nepatří jen inteligentnímu řízení budov, ale také multifunkčnímu využití médií. Největší výhodou je možnost mít vždy přístup ze všech místností k TV, internetu, telekomunikačním službám, na digitální fotografie, online video půjčovnu, MP3 soubory, internetové rádio, IP telefon nebo video telefon...

Funkce:

Multimediální kompletní pole od firmy Hager nabízí možnost umístit vedle silové elektroinstalace veškerá datová připojení a multimediální komponenty dle zvoleného pořadí a zároveň tak, že budou vždy snadno přístupné. Rozvaděčová skříň se stává centrálou, kde může být umístěna veškerá technika budoucnosti.

Použití:

Skříně univers FW pro zapuštěnou a nástěnnou montáž jsou vhodné pro větší rodinné domy, kancelářské budovy, nemocnice a drobné podnikatelské provozovny. Toto řešení navazuje na velmi úspěšnou řadu malých domovních rozvodnic volta, kterou připomíná svým designem i technickými vlastnostmi, umožňuje však realizaci rozvaděčů s výrazně větším obsahem přístrojové náplně a jmenovitými proudy do 125 A.

Vlastnosti:

  • Multimediální rozvaděč umožňuje profesionální spojení silových a datových prvků v jednom rozvaděči.
  • Při použití montážního multimediálního panelu hager pro skříně univers Z lze jednoduše řešit instalaci datových prvků: switch, hub, router, TV multipřepínač atd. do jednoho systému.
  • Pro rychlé, pohodlné a spolehlivé připojení vodičů bez použití dalších nástrojů slouží bezšroubové svorky. Rozvodnice je vybavena dvěmi bezšroubovými svorkovnicemi pro plné i jemně slaněné vodiče o průřezu 1 až 4 mm², zajišťuje stálý přítlak a při manipulaci s vývody nemůže dojít v rozvaděči k volnění vodiče.