• Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Hager Akademie

Trendy v oblasti elektroinstalace jdou rychle kupředu, a proto je potřeba neustále se vzdělávat! Účastněte se odborných školení, díky nimž Vám neuniknou žádné novinky z oboru...

Přihlašování

Vzhledem k omezené kapacitě školicího střediska a pro zachování kvality samotného školení je počet účastníků školení omezen. Místo si rezervujte přihlášením přes internetové stránky. Maximální počet účastníků z jedné společnosti na jeden termín školení jsou tři osoby. Během školení obdržíte technické podklady a katalogy, zároveň Vám umožníme prověřit si použití či zapojení vybraných výrobků. Náklady semináře i občerstvení jsou plně hrazeny společností Hager Electro.

Staňte se naším Hager electro partnerem a získejte speciální výhody

  • Uvedení v partnerské sekci na webu www.hager.cz.

  • Startovací balíček zdarma: tiskoviny, katalogy a brožury Hager, trička s logem, sada samolepek, vizitky s Vašimi kontaktními údaji.

  • Možnost zapůjčení vzorků.

  • Možnost využít showroom pro schůzky se zákazníky - s podmínkou rezervace termínu předem.

Podmínkou získání statutu Hager electro partner je absolvování alespoň 3 seminářů z nabídky Hager Akademie.

Nabídka školení

 
 
 
2.krok
 

Elektroinstalace v rodinných domech

Školení je určeno pro projektanty a elektromontéry. Seznamuje s elektroinstalačními prvky a jejich aplikacemi v rodinných domech. Dozvíte se, jak je to s elektroinstalací v koupelnách a umývacích prostorech, zjistíte kde a proč je potřeba použít kouřový hlásič nebo jak stmívat svítidla. Ukážeme si průběh sestavení rozvaděče, ve kterém lze zjistit, jaký je rozdíl mezi krytím a venkovním použitím rozvaděče. Vše názorně představíme na příkladech.

Osnova školení:

  • Představení produktů v souvislosti s tématem školení
  • Seznámení s normami ČSN 33 2130 ed.3 (umývací prostory), ČSN 33 2000-7-701 ed.2 (prostory s vanou), Sbírka zákonů č. 23 / 2008 §15 (použití detektorů kouře v obytných budovách)
  • Praktické ukázky nastavení a ovládání stmívače, ovládání a testování detektoru kouře a ukázky dalších možností elektroinstalace v bytech a rodinných domech

Školením Vás provede produktový specialista Štěpán Tyc.

Místo: Pražská 238, Zdiby
Datum:17.01. - 17.01.2017
Čas:09:00 - 15:00
Možnost registrace do:17.01.2017
Kontakty:E-mail: info@hager.cz
Telefon: 281 045 721
 
Počet účastníků:5
 
Jména účastníků:*
 
Činnost:*
Název:*
Příjmení:*
Jméno:*
E-mail:*
Co adresa chceš nám?
Typ adresy:*
Dodací adresa
Soukromá adresa
Kontak:*Souhlasím, že bude společnost Hager odpovídat na mé poptávky prostřednictvím e-mailových zpráv.
Ochrana dat:*