Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Zkracování doby zapojení
díky fázovým přípojnicím

Fázové přípojnice se těší velké oblibě u elektrikářů – a není divu. Právě ony činí propojení modulových přístrojů jednodušší, rychlejší a bezpečnější. Proto Hager rozšířil osvědčený program fázových lišt pro horizontální instalaci a nově přináší varianty pro vertikální instalaci. V kombinaci s horizontálními fázovými přípojnicemi lze propojení přístrojů provádět rychleji než kdykoli předtím.


Pomocí jednoduchého pákového pohybu šroubováku jednoduše a rychle přípojnice odpojíte, následně mohou být fázové přípojnice snadno demontovány.


Ještě kompaktnější přípojnice umožňují větší prostor mezi řadami pro zapojení přístrojů, čímž získáte víc místa v rozvaděči.


Navíc máte jistotu vysoké ochrany proti dotyku díky úplné izolaci: Kombinace bezšroubové svorky s fázovými přípojnicemi znamená bezpečnou práci.


Zapojte a jste hotovi

Horizontální fázové přípojnice

Nové kompaktní horizontální fázové přípojnice Hager - ve spojení s bezšroubovými svorkami přístrojů - se snadno připojují k rychlému příčnému připojení modulárních zařízení na lištu DIN. Všechny přípojnice jsou izolovány pro zajištění maximální ochrany. Kromě variant 3P + N a 1P + N jsou k dispozici dvě varianty kombinací: 3P + N a 1P + N kombinované na jedné přípojnici - pro ještě větší flexibilitu.

Meziřadové fázové přípojnice

Propojení přístrojů mezi řadami pomocí kabelů je časově náročné. S vertikálními fázovými přípojnicemi propojíte jednoduše jednu řadu s druhou. Hager nabízí osm variant pro skříně s roztečí DIN lišt 125 mm.
01 Odchozí svorky s bezšroubovou technologií quickconnect. Zcela jednoduše – nasunout místo
šroubovat
02 Otvor k vložení nástroje pro snadné uvolnění výstupních svorek velikost šroubováku 0,4 × 2,5 × 75)
03 Samostatný měřící bod pro bezpečný a snadný napěťový test
04 Uvolňovací třmen pro snadné vyjmutí z řady bez pracné demontáže
05 Popisové pole pole s ochranným průhledným krytem – pro čisté a trvanlivé nápisy
06 Horní část Bi-Connect svorky s bezšroubovou technologií pro bezpečné a rychlé propojení hřebenovou přípojnicí – nasuň bez šroubování
07 Spodní část Bi-Connect svorky k připojení napájení, s ochranou proti náhodnému dotyku