Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Spínače a systémy Berker

V každé novostavbě nebo při rekonstrukci přijde fáze, ve které je třeba vyřešit zdánlivě banální věc – výběr vypínačů a zásuvek. Z pohledu celé stavby, domu či bytu se může zdát rozhodování jako detail, ale… Detaily dělají domov. Obzvlášť, když máte vyhraněný styl. Je dobré vědět, že je z čeho vybírat!

berker R.1

Berker R.1 je velmi uživatelsky přátelská série s jemným kruhovým tvarem rámečku i středového přepínače. Jedná se o program s bohatým sortimentem, doplněný o mnohé materiály a funkce.

berker R.1

berker R.3

Serie berker R.3 zaujme nápaditostí kontrastů. Robustní plastová základna se vyznačuje spolehlivostí, odolností a možností snadné údržby.

berker R.3

berker R.8

Tento vypínač na sebe poutá pozornost tím, že ji na sebe vlastně vůbec nepoutá. Vypínače berker řady Generace R. od společnosti Hager si ke svému pětiletému výročí od uvedení na trh nadělily další přírůstek do rodiny.

berker K.5

Čisté kontury, důsledný design a povrch z robustní ušlechtilé oceli: berker K.5, působí díky nadčasovému designu nově i po letech.

berker K.5

berker K.1

Méně znamená více. Řada berker K.1 je extraktem působivé jednoduchosti. A to je také důvod, proč se hodí do všech nadčasově moderních interiérů.

berker K.1

berker B.3

Jemný třpyt kovu a hladké, jednoduché linie čistého hliníku dodávají řadě B.3 opravdu impozantní vzhled. Vytříbený design dodává místnostem nadčasovou eleganci.

berker B.3

berker B.7

Ten, kdo chce dát věcem důraz na eleganci, tak činí většinou co nejpřesvědčivěji. Řada berker B.7 je toho příkladem: rámečky propůjčí ušlechtilý akcent každému prostředí.

berker B.7

berker Q.1

Sametový povrch vypínače berker Q.1 udělá z rozsvicování nevšední zážitek.

berker Q.1

berker Q.3

Tento robustní spínač, vynikající čistými konturami a příjemným povrchem nepřehlédnete v žádné místnosti.

berker Q.3

berker Arsys

Každá stavba je individualitou, a proto si také zaslouží mít jedinečný systém vypínačů. Berker Arsys lze díky rozmanitosti materiálů adaptovat a dokonale přizpůsobit do jakéhokoliv interiéru.

berker Arsys

berker S.1

Berker S.1 představuje standard ve smyslu jednoduchosti, funkčnosti a nadčasovosti. Díky těmto kvalitám se stal oblíbeným vypínačem kancelářských budov i soukromých staveb.

berker S.1

serie R.classic

O tom, že něco jako vypínač může vzbudit emoce, přesvědčí Berker R.classic.

serie R.classic

serie glas

Ideovým kmotrem řady Serie Glas je zcela jasně legendární styl Bauhaus. Díky tomu se uplatňuje v mistrovských architektonických dílech, restaurovaných do původní podoby. Věděli jste, že jsou tyto vypínače instalované v brněnské vile Tugendhat, spadající do památek UNESCO?

serie glas

serie 1930 made by Rosenthal

serie 1930 made by RosenthalProdukty "serie 1930" jsou k dostání také v provedení z pravého porcelánu Rosenthal. Vrací se tak ke kořenům klasického otočného spínače, jehož předchůdci byly používány za mistry umělecké školy Bauhaus.

serie 1930

Společnost Berker nespojuje se školou Bauhaus pouze stejný ročník (obě byly založeny v roce 1919), ale také společná záliba v čistých tvarech a ryzí funkčnosti. Spínače a zásuvky této řady jsou dokonalým ztělesněním myšlenek funkcionalismu.

serie 1930

berker B.IQ

S berker B.IQ získáte systém vybavený chytrými funkcemi KNX, zvyšující komfort a zároveň perfektní doplněk do každé místnosti.

berker B.IQ

berker TS Sensor

Zdrženlivost je umění a nová řada Berker TS Sensor toto umění dokonale zvládla. Za čistou skleněnou plochou, která téměř splývá s povrchem stěny a kterou lze na přání individuálně popsat, se skrývá až osm funkcí. Pro ovládání osvětlení, topení nebo žaluzií stačí jediný dotyk. Navzdory svému minimalistickému vzhledu nabízí Berker TS Sensor maximum možností.

berker TS Sensor

berker.NET

berker.NETBezdrátové aplikace pro stmívání a ovládání dalších centrálních funkcí velmi usnadní Váš život.

Manufaktura berker

Spojením technologie a ruční práce vznikají v manufaktuře originály, přizpůsobené individuálním požadavkům.

Manufaktura berker