Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Semináře a školení ve školicím centru Zdiby

Trendy v oblasti elektroinstalace jdou rychle kupředu, a proto je potřeba neustále se vzdělávat! Účastněte se odborných školení, díky nimž Vám neuniknou žádné novinky z oboru...

Přihlašování

Vzhledem k omezené kapacitě školicího střediska a pro zachování kvality samotného školení je počet účastníků školení omezen. Místo si rezervujte přihlášením přes internetové stránky. Maximální počet účastníků z jedné společnosti na jeden termín školení je pět osob. Během školení obdržíte technické podklady a katalogy, zároveň Vám umožníme prověřit si použití či zapojení vybraných výrobků. Náklady semináře i občerstvení jsou plně hrazeny společností Hager Electro.
 
 
 
2.krok
 

Bezšroubový svět - rozvaděče a úplné kryty zblízka

Obsah školení:

Podíváme se zblízka a podrobně, jak připravit veškerou dokumentaci k rozvaděčům tak, jak požadují normy a předpisy. Dále se naučíme, jakým způsobem připravit schéma zapojení s naším softwarem 1-2-3 schéma. Zjistíme, jak je to s úplným krytem a zda jde opravdu takto jednoduše vyrobit „rozvodnice“. Mimo jiné se seznámíme s dalšími zajímavostmi ze světa Hager.

Školením Vás provede produktový specialista Štěpán Tyc.

Místo: Pražská 238, Zdiby
Datum:19.02. - 19.02.2020
Čas:09:00 - 14:00
Možnost registrace do:19.02.2020
Kontakty:E-mail: marketing@hager.cz
Telefon: 281 045 727
 
Počet účastníků:5
 
Jména účastníků:*
 
Činnost:*
Název:*
Příjmení:*
Jméno:*
E-mail:*
Typ adresy?
Dodací adresa*
Soukromá adresa*
Ochrana dat:*Souhlasím se zásadou ochrany osobních údajů.
Souhlas se zasíláním obchodního sdělení:*Souhlasím s pravidelným informováním o produktech a službách na výše uvedenou e-mailovou adresu