Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Semináře a školení ve školicím centru Zdiby

Trendy v oblasti elektroinstalace jdou rychle kupředu, a proto je potřeba neustále se vzdělávat! Účastněte se odborných školení, díky nimž Vám neuniknou žádné novinky z oboru...

Přihlašování

Vzhledem k omezené kapacitě školicího střediska a pro zachování kvality samotného školení je počet účastníků školení omezen. Místo si rezervujte přihlášením přes internetové stránky. Maximální počet účastníků z jedné společnosti na jeden termín školení je pět osob. Během školení obdržíte technické podklady a katalogy, zároveň Vám umožníme prověřit si použití či zapojení vybraných výrobků. Náklady semináře i občerstvení jsou plně hrazeny společností Hager Electro.
 
 
 
2.krok
 

Základní školení produktové řady KNX Easy

Toto školení je určeno firmám a elektrikářům, kteří v systémových instalacích vidí možný nový potenciál, nebo jsou již nyní integrátory nějakého systému, především pak systému KNX. Na školení Vás seznámíme s produktovou řadou KNX easy. Provedeme jednoduché naprogramování systému pomocí bezplatné aplikace, od založení projektu, po rozsvícení světla až po ovládání žaluzií v pár jednouchých krocích. Během jednoho dne v naší Hager Akademii získáte znalosti, díky nimž můžete zajímavě rozšířit služby pro své zákazníky a to velmi jednoduchou formou.

Máte již zkušenosti s podobnými instalacemi? S naším systémem uvítáte rozumnou cenu, navíc nemusíte programovat pomocí softwaru ETS, přesto ve kvalitě KNX. Můžete se těšit i na praktické ukázky, kdy si sami budete moci během pár minut vyzkoušet jak snadné, Easy, to je.

Na školení si prosím doneste svůj notebook, aby jste mohli zkusit několik praktických úloh a úspěšně tak projít celým školením, zakončeným testem s teoretickou i praktickou částí.

Školením Vás provede produktový specialista Jan Franěk

Shlédněte programování systému KNX easy v krátkém videu zde.

Místo: Pražská 238, Zdiby
Datum:01.04. - 01.04.2020
Čas:09:00 - 14:30
Možnost registrace do:01.04.2020
Kontakty:E-mail: info@hager.cz
Telefon: 281 045 727
 
Počet účastníků:5
 
Jména účastníků:*
 
Činnost:*
Název:*
Příjmení:*
Jméno:*
E-mail:*
Typ adresy?
Dodací adresa*
Soukromá adresa*
Ochrana dat:*Souhlasím se zásadou ochrany osobních údajů.
Souhlas se zasíláním obchodního sdělení:*Souhlasím s pravidelným informováním o produktech a službách na výše uvedenou e-mailovou adresu