Děkujeme vám za to, že jste s námi spojeni jednotnou myšlenkou „Design“.


 

Nadále bychom vám kvůli nové legislativní úpravě o ochraně osobních údajů GDPR nemohli zasílat novinky ani zajímavé tipy na články nebo zdařilé realizace, pokud nám k tomuto neudělíte svůj výslovný souhlas.

Pokud vás novinky ze světa designových vypínačů Berker a inteligentního domu Hager baví, obnovte prosím svůj souhlas s jejich zasíláním zde.

Jako poděkování, že s námi půjdete na společné cestě, máme pro prvních 100 z vás krásnou knihu o vile Tugendhat.

Pokud registraci neprovedete, ani jinou formou neobdržíme souhlas se zasíláním obchodních sdělení společnosti Hager Electro, budete automaticky odstraněni z našeho mailing listu. Kdykoliv se budete moci opět zaregistrovat na www.hager.cz.

Co pro vás připravujeme?

 

100 let republiky

Protože v letošním roce slavíme 100 let od vzniku republiky, připravujeme pro vás sérii článků a fotoreportáží z prvorepublikových vil. Jsme hrdi na to, že v celé řadě skvostů doplňují dobové interiéry právě naše vypínače berker – najdete je např. v Rothmayerově vile, vile Münz a v neposlední řadě ve vile Tugendhat.

 

100 let Bauhausu

100 let Bauhausu bude jedním z největších kulturně-architektonických témat roku 2019. My v Hageru se na toto výročí nesmírně těšíme, neboť naše kultovní otočné vypínače berker Serie 1930 mají své kořeny právě v těchto budovách v Dessau. Už nyní vám můžeme prozradit, že v souvislosti s tímto výročím pro vás plánujeme zajímavou, inspirující návštěvu budovy ateliéru Waltera Gropia, zakladatele Bauhausu. A vy můžete být při tom!

Těšíme se na další roky inspirující spolupráce a krásných realizací.

Váš tým Hager Electro

 

Zásady ochrany osobních údajů

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby
Telefon: +420 281 045 727
Email: marketing@hager.cz

© Hager Electro s.r.o. - technické změny vyhrazeny.
Registered: O.R. Městský obch.soud v Praze oddíl C, vložka 36345, IČO: 63076195, DIČ: CZ63076195