Obchodní sdělení Hager
Prosinec 2019

 

Slovo pana ředitele

Milí designoví nadšenci,

všichni už míříme do cílové rovinky našich pracovních povinností a pomalu se chystáme na klidný závěr roku strávený uprostřed kruhu našich nejbližších. Dovolte mi využít jeden z posledních pracovních dní tohoto roku, a než se všichni rozutečeme domů, vám alespoň touto cestou všem poděkovat.

Čtěte dále...

 
 

Soutěž Interiér roku 2019
Staňte se inspirací

V rámci soutěže Interiér roku jsou každoročně oceněny výjimečné soukromé i veřejné interiéry navržené českými a slovenskými architekty. My v Hageru fandíme designu, a tak jsme se stali partnerem.

Přihlaste do soutěže realizaci, ve které jste použili některou z designových řad berker, a buďte inspirací pro širokou veřejnost. My vás podpoříme! Zaplatíme vstupní poplatek do soutěže a garantujeme, že budete vidět.

Bližší informace...

 

První otočný vypínač
s podsvětlením

Rok 2019 se stal „rokem vypínače“. Berker a legendární designová a architektonická škola „Bauhaus“ oslavují 100 let od založení. Právě k tomuto výročí uvádíme na trh inovovaný otočný vypínač – absolutní designovou klasiku. Vypínač s kompletně novým přístrojem a vysoce specifickými funkcemi: jako jediný na trhu s podsvíceným otočným ovladačem. Nahlédněte do světa otočných vypínačů v novém světle.

 

Zásady ochrany osobních údajů

Hager Electro s.r.o.
Pražská 238
250 66 Zdiby
Telefon: +420 281 045 727
Email: marketing@hager.cz

© Hager Electro s.r.o. - technické změny vyhrazeny.
Registered: O.R. Městský obch.soud v Praze oddíl C, vložka 36345, IČO: 63076195, DIČ: CZ63076195