Obchodní sdělení Hager Únor 2018
Obchodní sdělení Hager
Únor 2018
http://www.hager.cz/
 
Vážení obchodní přátelé,
obchodní sdělení vám přináší jen to nejnovější ze světa Hager!
Pozdrav Thomase Grunda,
jednatele společnosti Hager Electro

Vážení zákazníci, obchodní partneři a přátelé,

dovolte mi na tomto místě ještě jednou vám všem poděkovat za uplynulý rok 2017. Děkujeme vám za to, že rostete spolu s námi; že vás, fanoušků kvalitní elektroinstalace a elektrokomponentů, je čím dál víc. Přijměte můj dík za to, že spolu s námi věříte rozvaděčovým systémům hager, tomu zdravému srdci každého domu, i kvalitnímu designu vypínačů berker. Je vás čím dál víc, kteří se nebojíte progresivních technologií, nespokojíte se s průměrnou kvalitou a žádáte vždycky víc.
Jako technologický leader pro vás v roce 2018 chystáme celou řadu novinek. Především chci jmenovat novou rozvodnici volta.hybrid pro silové i datové rozvody. Tato rozvodnice je na našem trhu absolutně jedinečná. Připravujeme pro vás celou řadu školení a seminářů, na kterých se s vámi rádi podělíme o své know-how. Na všechna naše budoucí setkání, na diskuse i na naši další spolupráci se již nyní upřímně těším.

Váš Thomas Grund
Jednatel společnosti Hager Electro
Rozvodnice volta.hybrid pro silové i datové rozvody
Dva rozvaděče v jednom

Pětiřadá volta.hybrid je unikátní kombinací silového a datového rozvaděče. Ideální volba pro novostavby i rekonstrukce je k dispozici jak ve verzi do dutých stěn, tak pod omítku.

Za jedněmi dveřmi najdou své místo prvky pro napájecí a datové či multimediální rozvody. Toto uspořádání nejen že šetří místo v bytových jednotkách, ale také vypadá přehledně a čistě. Standardní vybavení rozvaděče zahrnuje perforované plechové dveře. Na přání je také k dispozici verze s plastovými dveřmi včetně větracích otvorů. Plastové dveře umožňují lepší šíření Wi-Fi signálu v bytě.

Přečtěte si o volta.hybrid více informací.

Představíme vám voltu.hybrid osobně! Zúčastněte se některého z připravovaných seminářů „Úplné kryty pro bytovou výstavbu“. Termíny a přihlášení najdete na našich webových stránkách.
Hager vás zve na veletrh Light + Building
Máme pro vás volné vstupenky

Společnost Hager vás srdečně zve na svou expozici na veletrhu Light + Building ve Frankfurtu nad Mohanem ve dnech 18.-23. března 2018. Pro 10 nejrychlejších z vás, kteří nám napíší na marketing@hager.cz, máme po dvou vstupenkách na veletrh Light + Building zdarma. Navštivte nás na našem stánku č. G90/H90 v hale 8.0 a dovolte nám osobně vám představit novinky pro rok 2018.
Technické okénko
Můžeme instalovat rozvaděč ve dřevostavbě přímo do / na dřevo?

Pokud instalujeme rozvaděč vyrobený dle ČSN EN 61439-3, tak potom ne, je nutno rozvaděč podložit 1cm nehořlavým materiálem nebo oddálit 5 cm vzdušnou mezerou. Avšak v případě instalace dle ČSN EN 60670-24 „úplné kryty“ lze tento úplný kryt v případě, že je zkoušen žhavou smyčkou na odolnost 850°C, poté instalovat do / na dřevo.
Hager Electro s.r.o., Pražská 238, 250 66 Zdiby
Telefon: +420 281 045 724, Fax: +420 281 045 739
Email: marketing@hager.cz
© Hager Electro s.r.o. - technické změny vyhrazeny.
Registered: O.R. Městský obch.soud v Praze oddíl C, vložka 36345, IČO: 63076195, DIČ: CZ63076195