Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Ohlédnutí za veletrhem
Light and Building 2022

Trvalo to dlouho, ale nakonec se nám to podařilo – "námi" máme na mysli 150 nadšených kolegů a více než 7 000 návštěvníků na našem stánku o rozloze 1 350 metrů čtverečních.
6873871.7824

Představili jsme nový koncept stánku

Hager poprvé vystavoval v nové hale 12 - s novým konceptem stánku a produktovými novinkami, na ploše o rozloze 1,350 m². Koncept stánku byl rozdělen do tří oblastí: bydlení, studium a práce. Řešily se témata jako úspora elektrické energie v obytných budovách, chytrá infrastruktura v kancelářích nebo moderní elektroinstalace ve školách. Nechyběla ani jedna z našich značek: Hager, Berker, Elcom. Produktovou nabídku doplnily nové konfigurátory a nejnovější zprávy z oblasti legislativy a dotací.

Dům na kolečkách

Donedávna cestoval náš "Tiny House" po Německu. Během 54 dnů se v něm konalo 93 schůzek a přibližně 3 200 zajímavých technických diskusí. U příležitosti veletrhu
Light + Building se zastavil ve stanici Frankfurt. Hlavním tématem zde bylo řešení budoucích témat jako je větší energetická soběstačnost, hospodaření s energiemi a šetrnost k životnímu prostředí.

Nechyběly praktické workshopy

V souladu s mottem "Od učňů pro učně" nabídli na stánku naši učňové praktická stanoviště, na kterých připravili zajímavé workshopy a úkoly. Na své si tak přišli všichni studenti, mistrové řemesel i učitelé.

Ochutnávka produktových novinek

Nabíjecí stanice witty.share

Nabíjecí stanice witty.share
Systém řídící tok elektrické energie

Systém řídící tok elektrické energie
Parapetní kanál tehalit BR85

Parapetní kanál tehalit BR85
Nabíjecí stanice witty.share představuje řešení nabíjení pro bytové domy a komerční budovy. Přidružený Local Load Manager může ovládat až 20 nabíjecích stanic. Nabíjecí stanice je k dispozici také ve verzi, která je v souladu s německými lokálními předpisy.
S naším řešením se rodinné a dvougenerační domy se solární soustavou stanou co nejvíce energeticky soběstačnými. Vše je dokonale přizpůsobeno potřebám obyvatel.
Tehalit BR85 je stejně široký jako řada BR65, ale o 20 mm hlubší, což vytváří ještě více prostoru pro kabely. Nová
80 mm víka zajišťují ucelený vzhled elektroinstalace.

Fotogalerie z veletržního stánku Hager