Light + Building

2024

Hala 12, 1. patro
Výstaviště ve Frankfurtu nad Mohanem
3. - 8. března 2024

Navštivte nás na veletrhu Light + Building 2024

Light + Building je největší světový veletrh osvětlovací techniky a technologií pro inteligentní budovy. A ani my na něm nebudeme chybět! Zastavte se u nás na stánku a užijte si dynamické prostředí ve společnosti odborníků z týmu Hager i kolegů z branže. Seznamte se s nejnovějšími trendy, produktovými novinkami, řešeními a inovacemi a nasajte příjemnou atmosféru – těšíme se na vaši návštěvu!

Získat kód voucheru zdarma

Po obdržení číselného kódu voucheru přejděte na oficiální stránky veletrhu L+B zde a postupujte následovně:

1. Klikněte na "TICKET WITH INFO SERVICE".
2. Do pole "Voucher" vložte číselný kód voucheru a klikněte na "REDEEM A VOUCHER". Nevyplňujte žádný počet vstupenek.
3. Vytvořte si registraci pro stránku L+B, nebo využijte registraci z předchozích let.
4. Dokončete proces objednání vstupenky zdarma.
5. Vstupenka vám přijde do 15 minut na e-mail, kterým jste se registrovali na stránkách veletrhu.

Potřebujete poradit s objednávkou vstupenky? Neváhejte se nám ozvat na e-mail CZ.marketing@hager.com.

Pozn.: Vstupenku si vytiskněte. Po dobu veletrhu platí současně jako jízdenka na prostředky hromadné dopravy ve Frankfurtu (RMV).

Komentovaná prohlídka stánku v českém jazyce

Od 3. do 6. března pro vás budou na stánku k dispozici kolegové z českého týmu. Již nyní si můžete u vedoucího technického oddělení, pana Štěpána Tyce, domluvit vyhovující termín prohlídky v českém jazyce. Kontaktujte ho na e-mailu stepan.tyc@hager.com nebo telefonním čísle: +420 602 792 293.

Na co se můžete těšit

Na našem stánku se můžete těšit na mnoho novinek z oblasti distribuce energie. Seznámíme vás s našimi udržitelnými řešeními v souvislosti s úsporou energie nebo s naší nabídkou nabíjecích stanic - naše budoucnost je skutečně elektrizující.

Distribuce energie v rodinných domech

Díky fotovoltaickému systému jsou rodinné domy energeticky soběstačné. Tzv. energetický manažer, systém ukládání elektřiny i nabíjecí stanice pro elektromobily se dokáží přizpůsobit udržitelným energetickým potřebám jejich uživatelů.

Více informací

Nabíjecí infrastruktura ve veřejných a soukromých objektech

Plánování distribuce energie a rozvoj znalostí v oblasti e-mobility je jen ve vašich rukou! Naše nabídka inteligentních nabíjecích stanic poskytuje vše, co energeticky udržitelná budoucnost žádá.

Více informací

Bezpečná distribuce energie

Vysoké proudy kladou vysoké nároky na bezpečnost každé instalace. Pro zabezpečení tohoto kritického uzlu v distribuci energie umožňují rozvodné systémy elektrické energie rychlou instalaci nízkonapěťových rozvaděčů v souladu se standardy a bezpečné ovládání spínaných zátěží.

Více informací

Nepropásněte:

Mobilní Tiny house

Náš mobilní Tiny House na veletrhu opět nebude chybět. Najdete ho před halou 11 a těšit se můžete na řešení pro energeticky úsporné ukládání elektřiny spojené s šetrností k životnímu prostředí.

Workshopovou uličku

Projděte si workshopově zaměřenou uličku a vyzkoušejte praktičnost našich nových produktů a zajímavostí v praxi. Studenti si budou moct vyzkoušet své znalosti v oblasti elektrotechniky a osahat naše produkty prostřednictvím nejrůznějších úkolů. I zde vám budou k dispozici naši kolegové a odborníci společnosti Hager.

Chcete se o veletrhu Light + Building 2024 dozvědět více?

Navštivte oficiální webové stránky

Více

Napadají vás v souvislosti s veletrhem
Light + Building 2024 nějaké dotazy?

Napište nám na lucie.ulicna@hager.com