• Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Domovní elektroinstalační přístroje a automatizace budov

Kompletní řešení automatizace budov spolu s domovními přístroji polo a spínači Berker nabízejí elektrikářům jedinečnou možnost zhodnotit jejich know-how. Jednoduchá montáž a příjemné používání – to je elektroinstalace od Hageru!

Spínací hodiny

Spínací hodiny jsou určeny pro spínání elektrických obvodů a spotřebičů v předem nastaveném čase, zajišťující úsporu elektrické energie. Jsou dodávány jako analogové nebo digitální. Digitální spínací hodiny s týdenním nebo ročním cyklem jsou nejmodernějším řešením, vedle zjednodušené obsluhy přístroje a jednoduchého programování se zde nabízí možnost použití tzv. programovatelného klíče. Na tento klíč lze ukládat program ze spínacích hodin, přenášet jej na jiné spínací hodiny, nebo dokonce prostřednictvím dodávaného adaptéru vytvářet programy na PC a tyto načíst do spínacích hodin.

Řízení osvětlení

Efektivní řízení osvětlení
Hager stmívače zaručují komfortní řízení osvětlení. Pomocí řídicích členů lze ovládat skupinu stmívačů nebo přímo řídit zářivková svítidla vybavená elektronickými předřadníky vybavené rozhraním 1/10 V. Stmívače zajišťují komfort, bezpečnost a šetří energii. Zejména chytrými variantami jsou regulovatelné stmívače s širokou škálou funkcí nebo soumrakové spínače s integrovaným časovým spínačem.

Detektory pohybu a přítomnosti

Společnost Hager nabízí řadu pohybových čidel s mnohostranným použitím. Pohybová čidla jsou vhodná pro domácí i pro průmyslové použití, lze je nainstalovat v interiéru i exteriéru. Spolu se standardními funkcemi nabízí pohybová čidla také komfortní doplňkové funkce jako ovládání žaluzií, ohřívačů atd. Speciální venkovní pohybová čidla s krytím IP55 lze použít pro spínání osvětlení komerčních objektů, příjezdových cest či chodníků.

Regulace teploty

Inteligentní vychytávky pro topné a klima ovládání
Termostat od Hageru pro ovládání topných a klimatizačních systémů přináší větší komfort a zároveň šetří energii. Očekávejte více: velmi chytré varianty jsou například elektronické termostaty, přizpůsobící se díky skvělé funkčnosti Vašim aktuálním potřebám.

Detektory kouře a tepla