Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Články o novinkách

Rozvaděče FR pro přístroje 800 A

Nová řada rozvaděčů nesoucích označení „FR“ nahrazuje nástěnné a volně stojící rozvaděče z řad „FT“ a „FA“, které byly doposud používány. Pouze vnitřní parametry zůstávají stejné: všechny skříně jsou připraveny pro použití spolu s osvědčeným vnitřním stavebnicovým systémem univers N, který se používá pro instalaci až do 800 A. Tímto se rozšiřují vaše možnosti instalací pro budovy, které slouží veřejnosti, a také se tím zkrátí doba instalace.

Detektory pohybu a přítomnosti

Jedno zařízení - dvě funkce! Nová generace zajišťuje efektivní řízení osvětlení...

Proudové chrániče s nadproudovou ochranou

Méně je někdy více, a to platí i uvnitř rozvaděče. Dokonalým ztělesněním této myšlenky jsou dva nové typy proudových chráničů s nadproudovou ochranou Hager.

4-pólové chrániče s nadproudovou ochranou

Seznamte se s novou generací 4-pólových proudových chráničů s nadproudovou ochranou od 6 do 40 A. Překvapí Vás široká řada příslušenství jako pomocné a signální kontakty, vypínací nebo podpěťové spouště...

Kombinované přepěťové ochrany T1+T2

Účinnou ochranu před nebezpečným přepětím zajišťuje třístupňový ochranný koncept. Svodič přepětí typu 1 slouží k hrubé ochraně, jedno až čtyřpólové svodiče přepětí typu 2 zajistí střední ochranu a typ 3 je určen pro ochranu přístrojů v blízkosti instalované ochrany.

Rozvaděče univers FW s datovou částí

Kompaktní rozvaděč pro silové a datové napájení za jedněmi dveřmi - to je novinka od společnosti Hager. Celkově si můžete vybrat z devíti rozvaděčových variant pro různé druhy instalace.

Volta.hybrid

Dva rozvaděče v jednom - Hager představuje novinku volta.hybrid. Nezabere mnoho místa, na pohled je nenápadný a zajišťuje rozvod energie pro bytové jednotky či menší rodinné domy. Pětiřadá volta.hybrid je unikátní kombinací silového a datového rozvaděče.

Hager Electro na veletrhu FOR ARCH

Hlídač varné desky a nový design vypínače Berker Q.7

Společnost Hager prezentovala na veletrhu FOR ARCH, 19.-23.9.2017 na výstavišti PVA v Praze – Letňanech. Seznámili jsme Vás s nejnovějšími trendy pro bezpečnou elektroinstalaci ve Vašich domovech a prohlédli jste si novinku Q.7 a také ostatní designové vypínače Berker z portfolia Hager.

Hlídač varné desky Hager chrání proti požáru v kuchyni

Věděli jste, že kolem 40% požárů v domácnostech propuká v kuchyni? A zdaleka ne všechny kvůli připálení připravovaných pokrmů – ještě častější je vznícení předmětů poblíž varné desky; nákupních tašek, utěrek nebo plastových kuchyňských pomocníků. A právě proto pro vás máme spolehlivého hlídače! Ne, nebudeme vám pořizovat psa – v kuchyni vás mnohem lépe ochrání nový hlídač varné desky Hager. Tato absolutní novinka na českém trhu automaticky odpojí elektrický sporák nebo varnou desku v případě nebezpečí vzniku požáru. Hrozící požár detekuje tak, že buďto zachytí v prostoru varné desky příliš vysokou teplotu nebo podezřelý pohyb.

Detektory kouře - Bezpečnost na prvním místě

Detektory kouře neboli hlásiče požáru jsou malé a nepříliš nákladné přístroje, kterým ale svěřujeme do ochrany majetek i životy svých nejbližších. Povinnost vybavit domácnost autonomním detektorem kouře platí v ČR od roku 2008 pro nově postavené nebo zrekonstruované objekty.

Rozvodnice vector II outdoor

Instalaci rozvaděčů do venkovních prostor řeší občas každý profesionál. Takže samozřejmě víte, že pro tyto prostory je na rozvaděče kladen požadavek na vyšší krytí (IP). Už méně známý je fakt, že nová norma ČSN EN 61439-1 po rozvaděčích instalovaných vně objektu vyžaduje také zkoušku na odolnost vůči korozi, UV záření a na mechanickou odolnost IK. Naštěstí všechny tyto požadavky spolehlivě splňuje plastový rozvaděč vector II outdoor od společnosti Hager.

Rozvodnice univers FW

Multimediální rozvaděč umožňuje profesionální spojení silových a datových prvků. S univers FW získáte přístup k TV, internetu, telekomunikačním službám, na digitální fotografie, online videopůjčovnu, MP3 soubory, internetové rádio, IP telefon nebo video telefon ze všech místností...

5-ti řadá volta - multimediální varianta

Ať už v klasické nebo multimediální variantě, s novou 5-ti řadou voltou zapojíte o jednu řadu modulárních přístrojů navíc...