One.platform
Jeden strojek pro vše

Systém one.platform představuje jedinečné řešení v kvalitě berker! Na dvě provedení univerzálních strojků vypínačů a zásuvek lze montovat všechny designové řady spínačů berker v klapkovém, nebo otočném provedení.

Video

Přehled výhod:

  • Získáte čas na výběr designu

Strojky zásuvek a vypínačů instaluje elektrikář s předstihem, zatímco klapky, krytky a rámečky, mohou být vybrány později.

  • Renovace nebo výstavba není prodloužena

Elektrikář instaluje strojky zásuvek a vypínačů ve stanoveném čase, později můžete zvolit sérii, materiál a barvu, díky tomu nedojde ke zdržení prací.

  • Po dokončení stavby žádné čištění

Nemusíte kupovat nové klapky, krytky či rámečky, které se na stavbě snadno znečistí, poškodí či ztratí – vše jednoduše koupíte až před dokončením stavby.

  • Změníte design, kdykoliv budete chtít

Strojky přístrojů zůstávají zapojeny a namontovány ve zdi, bez pomoci elektrikáře můžete kdykoliv změnit barvu a materiál povrchových dílů.

  • Strojek zapojíte pouze jednou

Při rychlé a snadné změně designu můžete povrchové díly vyměnit lehce bez demontáže strojku, který stále zůstává ve stěně zapojen. Koupí one.platform tedy ušetříte.

Vypínač
Jeden strojek pro vše

Zásuvka
Jeden strojek pro vše

One.platform
Názor odborníka

One.platform, jeden strojek pro vše, je revoluční konstrukční řešení zásuvek a vypínačů Berker. Podrobnosti o nové platformě vysvětluje výrobní technik elektroinstalačních zařízení Hager - Marcin Nawrocki.

Zobrazit

Co je to one.platform?

Systém one.platform představuje revoluci na trhu elektroinstalace. Jedná se o provedení strojku založeném na jednom zásuvném a jednom spojovacím systému, který může být jakýmkoliv způsobem dodatečně vybaven, lze ho použít pro většinu designových řad berker. One.platform nemá na trhu konkurenci a pro zákazníka představuje obrovský přínos.

Co tato změna znamená pro zákazníky? Jaké jsou výhody one.platform?

One.platform přináší velké množství výhod adresovaných každému zákazníkovi, a to jak investorovi, elektroinstalační firmě, tak i distributorovi našich produktů. Investor, koncový uživatel získává čas a při výběru designu není nucen rozhodovat ihned. V počáteční fázi investice se instaluje pouze strojek, finální návrh designu je vybrán až po doladění interiéru – po volbě doplňků a barev. Všechny centrální prvky, které pasují do one.platformy, se prodávají samostatně, mám na mysli rámečky, klapky nebo centrální prvky zásuvek. Během několika let dojde v interiéru k mnohým změnám, jednoduše lze změnit stávající design za nový. Pro zákazníka tento systém představuje velkou úsporu, vzniknou pouze náklady na výměnu vrchních prvků. Strojek zůstává ve zdi, není potřeba kupovat nový a změnu designu si může zákazník provést jednoduše sám.

A výhody one.platform pro elektrikáře?

Strojek odpovídající všem designům je obrovskou výhodou také pro elektrikáře. Při instalaci nemusí čekat na rozhodnutí investora. Může namontovat strojky zásuvek a vypínačů ve stanoveném čase a zákazník později vybrat řadu a barvu. Nemůže se stát, že se rámečky nebo další příslušenství na stavbě ztratí nebo ušpiní, toto vše se koupí až v závěrečných fázích investice. Nesmíme zapomenout ani na výhody pro prodejní místa. Na skladě stačí ponechat pouze strojky one.platform.

Chcete se dozvědět více?

Kontaktujte nás!

Technická podpora
E-mail: technici.cz@hager.com

Jiří Košina - produktový specialista
Telefon: +420 281 045 731
E-mail: jiri.kosina@hager.com