Registrace

lumina
Vyber si svůj styl.

Nové designové řady lumina vznikly spojením té nejvyšší kvality a moderního designu. Reagují na potřeby moderní doby a vyznačují se nadčasovým stylem...
6873871.7824
Vznikly jako reakce na vaše individuální potřeby, naslouchali jsme pozorně duší (soul), intenzitou (intense) a vášní (passion).

lumina soul

Lumina soul označuje standard,
ve smyslu té nejvyšší kvality,
hodící se do každého interiéru.


lumina intense

Lumina intense představuje
zajímavé barevné kombinace
a je důkazem toho, že klasika
nemusí být nuda.

lumina passion

Lumina passion je top produktem
této designové linie. Nabízí ušlechtilé
materiály a skvěle vypadající
kombinace.

Právě nastal čas evoluce.

Lumina slaví svůj úspěch od samotného uvedení na trh. Díky svým vlastnostem jako je snadná a rychlá montáž si získala
důvěru elektroinstalačních firem.

Nové řady, doplněné o perfektní designy luminy intense a ušlechtilé materiály luminy passion, si navíc zamilují i ti, kteří oceňují povedený design.
Navrhování nové řady spínacích prvků bývá často velkým oříškem. Možná si pokládáte otázku „Proč je to tak důležité?“
Příkladem může být design luminy intense, který vychází z pochopení a vlivu nových interiérových trendů v Evropě. Je o kultuře a evoluci, čistém a nádherném pohledu na zařízení, které používáme každý den. Lumina intense by měla být detailem na zdi, představující právě ten rozdíl.

Erwin Van Handenhoven
(Ředitel designového studia Hager Group)

Vyber si svůj styl!

lumina soul

Díky designu lumina soul nešlápnete vedle. Nejen, že se hodí do každého interiéru, ale propůjčí mu svou čistotu a jemnost.

lumina intense

Vnést do luminy kus svého jedinečného otisku nebylo nikdy jednodušší. Díky výběru z lesklé bílé, matné stříbrné nebo matné černé může být váš interiér doladěn ve velkém stylu. A pokud by vám to přeci jen nestačilo, můžete také zkombinovat klapky a rámečky. Dovolte nám vyzkoušet vás něco nového!

lumina passion

Co se týče stylu, je lumina skvělou volbou. Díky jemným materiálům a povrchovým úpravám nezůstane nepovšimnuta a navíc překvapí tím, jak je příjemná na dotek. Můžete si vybrat ze skla, hliníku nebo dokonce pravého dřeva!

Vyber, vyzkoušej, zapni.

Lumina je založena na jednoduchém a inteligentním modulovém designu. Univerzální strojek pasuje do všech rámečků. Stačí si najít svůj styl a vytvořit vlastní sestavu – výběrem rámečků, barev a materiálů.

Konfigurátor lumina

Konfigurátor lumina vám umožní nakonfigurovat domovní elektroinstalační přístroje lumina rychle, jednoduše a bez znalosti objednacích čísel.

Pomocí tohoto intuitivního nástroje je výběr designu a funkčnosti velmi snadný a příjemný. Z pohodlí vašeho domova si navolíte prvky a vybrané produkty vygenerujte do praktického formátu PDF nebo do excelové tabulky.

Lumina v elektronickém katalogu

Nejaktuálnější informace ke spínacím prvkům lumina najdete vždy také v našem elektronickém katalogu zde.

Webinář "Vypínače a zásuvky lumina, online konfigurátor"

Na našem youtube kanálu jsme pro vás připravili webinář na téma vypínače a zásuvky lumina a konfigurátor.