Registrace

Distribuce energie

Kompletní systém od jednoho výrobce: Rozvaděčové systémy, modulové přístroje a elektroměrové rozvaděče. Potřebujete skříňový rozvaděč, minirozvodnici, elektroměrový rozvaděč, jističe, chrániče, stykače či snad výkonový jistič? Se systémem Hager vyřešíte jakoukoliv elektroinstalaci do 630 A.

Elektroměrové systémy

Rozvaděčové systémy

Výrobní program firmy Hager zahrnuje rozvaděčové skříně a rozvodnice pro zapuštěnou i nástěnnou montáž, elektroměrové rozvaděče a velké skříňové rozvaděče. Díky této široké nabídce lze provést kompletaci rozvaděčů v bytové výstavbě, veřejných budovách i průmyslu. Rozvaděče jsou konstruovány jako stavebnice. Zahrnují kompletní příslušenství pro montáž přístrojů i upevnění a připojení vodičů.

Elektromobilita

Elektromobilita je trendy. Pojďte s námi této budoucnosti naproti s novou nabíjecí stanicí witty.start určenou pro rodinné domy nebo vyhrazená parkovací 
místa v garážích bytových domů. Kompaktní nástěnný box přesvědčí promyšleným designem, vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a vysokou nabíjecí 
kapacitou. A navíc můžete získat státní podporu – vláda České republiky dotací podpoří nákup nové nabíjecí stanice s dynamickým řízením.

Rozvaděče pro automatizaci

Kompaktní jističe, odpínače, přepínače sítí a výkonové stykače

Kompaktní jističe, odpínače a chráničové bloky poskytují spolehlivou ochranu elektrických systémů a sítí. Tyto komponenty jsou také součástí promyšleného systémového řešení Hager a lze je snadno integrovat do instalace. Nové jističe h3+ s mnoha variantami a třemi typy nadproudových spouští pokrývají všechny požadavky na moderní distribuci energie v budovách a nabízejí integrované monitorování s energetickou transparentností pro všechny oblasti systému.

Modulární přístroje

Nová řada modulových přístrojů, která je určena pro montáž do rozvaděčů nízkého napětí, zahrnuje jističe, proudové chrániče a proudové chrániče s nadproudovou ochranou. Všechny tyto přístroje se vyznačují jednoduchou montáží a snadným připojením vodičů. Jejich konstrukce odpovídá požadavkům příslušných evropských norem i kvalitativním požadavkům obvyklým v západní Evropě.