Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Distribuce energie

Kompletní systém od jednoho výrobce: Rozvaděčové systémy, modulové přístroje a elektroměrové rozvaděče. Potřebujete skříňový rozvaděč, minirozvodnici, elektroměrový rozvaděč, jističe, chrániče, stykače či snad výkonový jistič? Se systémem Hager vyřešíte jakoukoliv elektroinstalaci do 630 A.

Elektroměrové systémy

Rozvaděčové systémy

Výrobní program firmy Hager zahrnuje rozvaděčové skříně a rozvodnice pro zapuštěnou i nástěnnou montáž, elektroměrové rozvaděče a velké skříňové rozvaděče. Díky této široké nabídce lze provést kompletaci rozvaděčů v bytové výstavbě, veřejných budovách i průmyslu. Rozvaděče jsou konstruovány jako stavebnice. Zahrnují kompletní příslušenství pro montáž přístrojů i upevnění a připojení vodičů.

Nabíjecí stanice

Rozvaděče pro automatizaci

Výkonnové jističe a odpínače

Připojit, zabezpečit nebo oddělit? S osvědčenou připojovací a zabezpečovací technikou Hager a s inovativními SLS spínači budete vždy v bezpečí!

Modulární přístroje

Nová řada modulových přístrojů, která je určena pro montáž do rozvaděčů nízkého napětí, zahrnuje jističe, proudové chrániče a proudové chrániče s nadproudovou ochranou. Všechny tyto přístroje se vyznačují jednoduchou montáží a snadným připojením vodičů. Jejich konstrukce odpovídá požadavkům příslušných evropských norem i kvalitativním požadavkům obvyklým v západní Evropě.