Registrace

Systémy pro ukládání vedení

Bezpečně zapojit vedení a poskytnout flexibilní propojovací systém tam, kde je potřeba? S elektroinstalačními systémy od Hageru pořídíte do každé budovy moderní, elektrotechnickou infrastrukturu pro elektrické, datové a komunikační sítě.

tehalit.BR - parapetní elektroinstalační kanály

Parapetní elektroinstalační kanály BRP, BRAP a BRS umožňují vedle ukládání vedení též montáž silnoproudých zásuvek a vypínačů i zásuvek pro sdělovací a telekomunikační techniku do tělesa kanálu. Nová technologie zajišťuje vysokou variabilitu tohoto systému, a tím zjednodušuje případné změny v instalaci i v případě požadavku na dodatečnou montáž přístrojů. Systém je doplněn bohatým příslušenstvím pro upevnění kanálů, pro změnu směru vedení kabelovými příchytkami a pro oddělení různých druhů vedení oddělovacími přepážkami.

tehalit.LF - elektroinstalační kanály

Tento systém je určen pro ukládání vedení v oblasti privátní, kancelářské a skladové výstavby, včetně výrobních prostor, garáží a dalších objektů, ve kterých je vedle technických požadavků kladen důraz na rychlost montáže a odpovídající estetickou úroveň.

tehalit.VK propojovací kanály do rozvaděčů

Elektrické zařízení musí být vyprojektováno a konstruováno tak, aby jednotlivá přiřazená spínací zařízení, jako jsou stykače, řídící automaty a další, pracovala přesně. Tyto instalační kanály slouží ke zvýšení provozní bezpečnosti uvnitř zařízení. K dispozici jsou kanály jak z PVC, tak i z bezhalogenového plastu, který má ve srovnání s PVC materiálem zlepšené vlastnosti. U bezhalogenového materiálu nedochází během hoření k uvolňování nebezpečných plynů, díky čemuž je tento materiál bezpečnější a je vyžadován například pro instalaci v železničních kolejových vozidlech.

Kancelářské systémy

Jednoduché, praktické a flexibilní, s možností připojení na každý pracovní stůl! Moderní kanceláře, dnes více než kdy jindy, působí přesvědčivým designem a připojovací místa přispívají k celkovému vzhledu. Jednotlivé části výrobků z vysoce kvalitního hliníku dělají dobrý dojem na každém pracovním stole. Kancelářské systémy zároveň zvyšují bezpečnost a spolehlivost jednotlivých zařízení.
 

tehalit.AP - Flexibilní systémy pro kanceláře

Jednoduché, praktické a flexibilní  napájení je vhodné pro každý pracovní stůl. Moderní kanceláře, dnes více než kdy jindy, působí přesvědčivým designem a připojovací místa přispívají k celkovému vzhledu. Jednotlivé části výrobků z vysoce kvalitního hliníku dělají dobrý dojem na každém pracovním stole.

Podlahové systémy

Plastové parapetní elektroinstalační kanály