Registrace
  • Vypínače Berker
    Bude se do Vašeho interiéru hodit tvarově a materiálově minimalistický spínač nebo designová lahůdka ze skla, dřeva nebo betonu?

Reference

Pod značku Hager patří i značky berker, lumina, electraplan a tehalit. Toto široké portfolio, které tvoří kompletní systém, umožňuje montážním firmám realizovat elektrickou instalaci pomocí komponentů od jednoho dodavatele. Všechny výrobky našich značek nacházejí praktické využití po celé Evropě. Přesvědčte se sami!
Nabíjecí stanice Hager witty.park pro RenocarByt s jedinečným výhledem na VltavuHarmonie neutrálních barev v bytě na VinohradechKafkův důmBezšroubové řešení Hager quickconnect urychlilo výstavbu bytového domu Bleriot v PrazeMonastery GardenWinternitzova vilaByt s arkýřemByt K Výrazné akcenty mosazi v bytě pro mladou studentkuVelkorysý mezonetový byt v centru PrahyRodinné domy AMADET JenštejnBauerova vilaResidence Garden TowersAdministrativní budova společnosti PORR v PrazeKláštery v Českém KrumlověApartmány MedvědínHostel Long Story Short Byt s drátěnkouPVA EXPO kongresový sálUsedlost na ŠumavěZámek Hluboká nad VltavouNevšední kombinace v žižkovském bytěNostalgický byt podle OOOOXSofistikovaný byt podle designérky Ivanky KowalskiDům uprostřed lesní zahrady Rodinná vila na okraji PrahyDesign hotel JosefČVUT PrahaPivovar CvikovRekonstrukce bytu Tivolipentahotel Praha
Nabíjecí stanice Hager witty.park pro Renocar